Kiskunhalas Fiat KB – Miklós KC (43:29)

Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, az első félidőben mezőnyjátékban talán még felül is múltuk a hazai csapatot. Mondom ezt azért, mert 2 gólos hátránnyal fordultunk úgy, hogy nem volt kapus teljesítményünk és 3 büntetőt is hibáztunk. A második játékrész első 6-7 percében nem szereztünk gólt, amíg ők hatszor is eredményesek voltak. Ebből a 8 gólos hátrányból még vissza tudtunk jönni egy időkérés után 1 gólra, azonban ez sok energiát igényelt fizikálisan és mentálisan is. Ebből adódóan elkezdtünk sok hibával játszani, technikai hibák és eladott labdák jellemezték az utolsó 13 percünket. Úgy gondolom az eredmény nem tükrözi a 2 csapat közötti különbséget, a mérkőzés képét látva ez egy sokkal szorosabb és izgalmasabb mérkőzés volt.
Kiemelkedő teljesítmény: Tóth Patrícia, Kovács Dorina